Jsme parta tvůrců, kteří se jednoho krásného dne, zhruba v polovině roku 2020, rozhodli, že zkusí dělat hudební pořad. Že bychom chtěli dělat něco pro kapely a zároveň něco, co na české scéně - v tomhle formátu - momentálně není. Livestream jsme si vyzkoušeli, ale tenhle model se nám nelíbil. A tak jsme plánovali.

Začalo to nevinně, však to znáte, jen pár kamer, předstříháme to live, a pak se to doladí v postprocesu. Vymklo se to okamžitě, a to na hromadu kamer, dlouhý pořad s náročným postprocesem. Ale rozhodli jsme se, že do toho jdeme a chceme udělat několik testovacích dílů, a pak se uvidí, co bude dál.

Pořad vzniká ve studiu Gerys v Sulislavi.

V prosinci 2020 jsme natočili pilotní díl, který vychází 31.1.2021.

NPT Crew:

  • Martin 'Zakkiss' Juha - V NPT dělám od každého trochu - během koncertu jsem za kamerou, během rozhovoru moderuju a ve volných chvilkách fotím. V postprocesu jsem se ujal pozice producenta a spravuju naše sociální sítě. Mojí fotografické portfolio najdete na www.martinjuha.cz

  • Honza Geryk - V NPT se starám o zvuk a věci kolem něho, jsem majitelem nahrávacího studia Gerys recording studio, kde pořad vzniká. www.gerys.cz

  • Standa Bouzek - V NPT jsem hlavní kameraman a střihač. Mimo práce za kamerou se věnuju řešení prostorové akustiky a studio Gerys je jeden z projektů, kde jsem navrhl akustiku na míru.

  • Martin Pospíšil - V NPT jsem kameraman a mimo hlavní záběry mám na starosti natočit zákulisí vzniku pořadu.

  • Martin Sýkora - V NPT jsem tam, kde je potřeba. Vypomáhám Honzovi se zadrátováním a během koncertu obsluhuju kameru, kterou mi kluci svěří.